види кубика Рубіка

Рекордний час для Кубика Рубіка Австралієць, поточний чемпіон світу зі швидкісного збирання кубика Рубика. Фелікс регулярно встановлював нові рекорди швидкісний збірки і по праву вважається одні з найбільш видатних майстрів в самих різних дисциплінах цього незвичайного виду спорту. Іван Звичайна людина, озброєний спеціальним керівництвом, цілком здатний зібрати Кубик Рубіка за 30-40 хвилин.

‘Спідкубери’ швидкісні вирішувачі цієї легендарної угорської головоломки працюють на принципово іншому рівні; для них значення має кожна частка секунди.

Кращим збирачем в світі на даний момент вважається 17-річний австралієць Фелікс Земдегс йому кубик скоряється в середньому за 7-10 секунд. Латвійської прізвищем своєї Фелікс зобов’язаний дідуся і бабусі по лінії матері.

Швидкісним збиранням Кубика Рубіка Фелікс захопився в 12 років; вже в 2008-му він вирішував цю головоломку в середньому за 20 секунд. Навчався Земдегс за спеціальними роликам і відеокурсу на Youtube. Свій перший особистий рекорд він поставив 14 червня 2008-го саме тоді він склав кубик за 19.

73 секунди; втім, офіційно рекорд визнаний не був. На цьому, втім, Земдегс зупинятися не побажав; він продовжував невпинно тренуватися і вже до 30 січня 2010-го став одним з небагатьох людей, здатних вирішити головоломку швидше, ніж за 10 секунд. У липні 2009-го Земдегс вперше виступив на чемпіонаті світу в Новій Зеландії (New Zealand Championships); c першого ж разу він зумів здобути перемогу в змаганні швидкісних збирачів, показавши середній результат в 13.

74 секунди, і виграв змагання по збору кубиків із зав’язаними очима, однією рукою і по збиранню нестандартних кубиків 2 × 2, 4 × 4, 5 × 5. У січні 2010-го, на турнірі в Мельбурні (Melbourne) Земдегс встановив свої перші два світових рекорди, зібравши кубик 3 × 3 за 9. 21 секунди і кубик 4 × 4 за 42 секунди.

На минулому в 2011-му чемпіонаті світу в Бангкоку (Bangkok) Земдегс зайняли лише 3-е місце; бронзову медаль спортсмену приніс абсолютно неймовірний за мірками простого смертного результат кубик Фелікс склав за 9. 58 секунди. 3-м Земдегс знову виступив на чемпіонаті світу.
Змагання тривали три дні і з’їхалися на них в цілому 575 учасників з 37 країн світу. Мірялися силами збирачі цього року в Лас-Вегасі (Las Vegas), в казино ‘Riviera’; цього разу увазі учасників було представлено 17 класичних (і не дуже) дисциплін швидкісного збирання.

Гості турніру збирали кубики на час, із зав’язаними очима, однією рукою і навіть однією ногою. Цього разу Фелікс Земдегс третім місцем не задовольнився; спортсмен став одним з кращих збирачів всього турніру.
Середній час вирішення класичного кубика 3 × 3 в 8. 18 секунд, якнайшвидше вирішення за 7. 36 секунд, і рекордно швидкі рішення кубика 4 × 4 і кубика 3 × 3 однією рукою принесли Земдегса звання чемпіона світу зі швидкісного збиранню. Ключові слова: Коли народився Фелікс Земдегс? Який вік у Фелікс Земдегс?

Яке сімейний стан у Фелікс Земдегс? Чим знаменитий Фелікс Земдегс?